YouTube Kanalımıza Üye OlunPet Şişe İle Yapılabilecek 5 Şey

Kullandıktan sonra çöpe atmaktan başka işe yaramayan pet şişeler için 5 muhteşem geri dönüşüm projesi. Pet şişeden neler yapılabilicek 5 şey videosu ile karşınızda.

Pet Şişe İle Yapılabilecek 5 Şey Malzemeleri

-2 tane tuvalet kağıdı rulosu

-1 tane keçe

-1 tane fermuar

-İğne ve iplik

-Makas

Pet Şişe İle Yapılabilecek 5 şey

Pet Şişe İle Yapılabilecek 5 Şey Nasıl Yapılır

2 tane tuvalet kağıdı rulosunu yan yana getirip keçe üzerinde ölçü alalım ve keçeyi keselim. Rulolardan bir tanesini kalemliğin baş kısmı olacak şekilde keselim (yaklaşık 2/3'ü). Sonrasında keçeden ölçü alıp keselim. Keçemize uygun renkli fermuarı 2 tarafınfan dikelim.

Keçeleri uzun kısımlarından karşılıklı dikelim. İç kısmını dış kısmına çevirelim. Büyük rulo parçalarını birbirine bantlayalım. Ruloları içine kolayalım. Taban kısmı ve tavan kısmı için 2 parça yuvarlak keselim ve dikelim.

Önerilen Videolar
Sürpriz Yumurta İle Yapılabilecek 5 Şey
Eski tişaörtden penye ip yapımı


www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada YouTube yemek tarifleri kanalı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Instagram hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Facebook hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Twitter hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Pinterest hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada YouTube DIY kanalı