YouTube Kanalımıza Üye OlunBazlama Tost Tarifi

Değişik tost tarifi arayanlara, tüm püf noktaları ve muhteşem lezzetiyle bazlama tostu öneriyoruz. Salçalı, kırmız biberli, kaşarlı, domatesli nefis bazlma tostu tarifini sende yapsana!

Bazlama Tost Malzemeleri

Bazlama Tost Tarifi Tek Kişiliktir

-Bazlama

-Kaşar dilimleri

-Tereyağ

-Kırmızı biber

-Yeşil biber

-Domates

-1 er tatlı kaşığı domates salçası

-1 er tatlı kaşığı biber salçası

Salçalı kaşarlı nefis bazlama tost tarifi

Bazlama Tost Nasıl Yapılır

Bazlamayı tost makinasıne sığacak şekilde keselim ve ortadan ikiye ayıralım. Taban kısmına tereyağ sürüp üzerine kaşar dilimleri ve domates dilimleri dizelim. İnce ince doğradığımız kırmızı ve yeşil biberi koyalım.

1 er tatlı kaşığı domates ve biber salçasını karıştıralım. Diğer bazlama diliminin iç kısmına bir kısmını sürelim. Bazlamayı kapatıp tost makinesine alalım. 1-2 dakika bekleyip iki tarafa da tereyağ sürelim. Yağı emmesini bekleyip salçadan sürelim. 1-2 dakika daha pişirelim. Sonrasında servis edebilirsiniz.

Afiyet olsun.

Önerilen Tarifler
Zeytin ezmeli kekikli nefis akdeniz tostu tarifi
Kaşarlı Turşulu nefis atom tost tarifi
Mücver gibi hazırlandığı için patates mücveri de denen nefis sucuklu patates tostu tarifi


www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada YouTube yemek tarifleri kanalı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Instagram hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Facebook hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Twitter hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Pinterest hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada YouTube DIY kanalı