YouTube Kanalımıza Üye OlunKravat Nasıl Bağlanır

Bugün kısa zamanda en kolay ve en çabuk kravat bağlama yöntemini göstereceğim.

Kravat Nasıl Bağlanır

Bugün size 30 saniyede nasıl kravat bağlanır onu anlatacağım. İlk olarak kravatın ince kısmı önde olacak şekilde kravatımızı bu şekilde tutuyoruz. 1.70-1.80 ortalama boylarında birisi için ideal olan kravatın ince kısmının 4-5 parmak kadar yukarıda olmasıdır. Daha uzun boylu olanlar bu mesafeyi arttırabilirler. Ayarlamayı yaptıktan sonra kravatımızı bu şekilde baş parmağımızla tutuyoruz.

Kalın kısmı önce ortadan geçiriyoruz. Sonrasında sağ taraftan geçirip arkadan doluyoruz. Ve tekrardan ortadan geçiriyoruz. Son olarak düğüm kısmından geçirerek kravatımızı bitiriyoruz. Kravatın sol taraftaki ince kısmını aşağı ve yukarı çekerek ayarlamamızı bu şekilde yapabiliriz.

Önerilen Videolar
Sürpriz yumurta ile yapılabilecek 5 şey
Mobilyalardaki Yanık Lekesi çıkarmanın kolay yolu
Telefon tablete baloncuksuzu lekesiz ekran koruyucu nasıl takılır


www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada YouTube yemek tarifleri kanalı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Instagram hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Facebook hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Twitter hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada Pinterest hesabı www.sendeyapsana.net web sitesinin sosyal medyada YouTube DIY kanalı